EXV105M050S9BAA
KEMETKEMET
EXV105M050S9BAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXV105M050S9BAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: EXV105M050S9BAA.pdf
  • Pranešimas
EXV105M050S9BAA specifikacijos
Dalies numeris EXV105M050S9BAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 876230 pcs Duomenų lapas EXV105M050S9BAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija EXV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 42mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 5 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.222" (5.65mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 1µF Programos Automotive