ESU336M450AM7AA
KEMETKEMET
ESU336M450AM7AA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESU336M450AM7AA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 450V THRU HOLE
Duomenų lapai: ESU336M450AM7AA.pdf
  • Pranešimas
ESU336M450AM7AA specifikacijos
Dalies numeris ESU336M450AM7AA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 450V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 97883 pcs Duomenų lapas ESU336M450AM7AA.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija ESU Sraigtasparnis @ žemos dažnio 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 560mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-15755
SU336M450AM7AAKPLP
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Talpa 33µF Programos General Purpose