ESU106M350AH4AA
KEMETKEMET
ESU106M350AH4AA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESU106M350AH4AA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 350V THRU HOLE
Duomenų lapai: ESU106M350AH4AA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ESU106M350AH4AA specifikacijos
Dalies numeris ESU106M350AH4AA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 350V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 325602 pcs Duomenų lapas ESU106M350AH4AA.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ESU Sraigtasparnis @ žemos dažnio 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 350mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-15750
SU106M350AH4AAKPLP
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Talpa 10µF Programos General Purpose