ELG108M200AS4AA
KEMETKEMET
ELG108M200AS4AA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELG108M200AS4AA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Duomenų lapai: ELG108M200AS4AA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ELG108M200AS4AA specifikacijos
Dalies numeris ELG108M200AS4AA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40916 pcs Duomenų lapas ELG108M200AS4AA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija ELG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.45A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 399-6056
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 90 mOhm @ 20kHz Išsamus aprašymas 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 90 mOhm @ 20kHz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose