ELG108M100VR2AA
KEMETKEMET
ELG108M100VR2AA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELG108M100VR2AA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
ELG108M100VR2AA specifikacijos
Dalies numeris ELG108M100VR2AA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42736 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija ELG Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 399-6055
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose