EDK475M035S9BAA
KEMETKEMET
EDK475M035S9BAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EDK475M035S9BAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: EDK475M035S9BAA.pdf
  • Pranešimas
EDK475M035S9BAA specifikacijos
Dalies numeris EDK475M035S9BAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1066485 pcs Duomenų lapas EDK475M035S9BAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija EDK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.5mA @ 10kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.222" (5.65mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Talpa 4.7µF
Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EDK475M016S9BAA
EDK475M016S9BAA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: ALU ELECTROLYTIC SMD EDK 16VDC 4
Sandelyje: 1432310 pcs
parsisiųsti: EDK475M016S9BAA.pdf
RFQ
EDK475M063S9GAA
EDK475M063S9GAA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP ALUM 4.7UF 20% 63V SMD