EDK475M025S9BAA
KEMETKEMET
EDK475M025S9BAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EDK475M025S9BAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 25V SMD
Duomenų lapai: EDK475M025S9BAA.pdf
  • Pranešimas
EDK475M025S9BAA specifikacijos
Dalies numeris EDK475M025S9BAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1151371 pcs Duomenų lapas EDK475M025S9BAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija EDK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.5mA @ 10kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai DK475M025S9BAAKPLP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.222" (5.65mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 4.7µF Programos Automotive