CWR09JC226KR
KEMETKEMET
CWR09JC226KR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR09JC226KR
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 10% 20V 2711
Duomenų lapai: CWR09JC226KR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CWR09JC226KR specifikacijos
Dalies numeris CWR09JC226KR Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 22UF 10% 20V 2711 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7476 pcs Duomenų lapas CWR09JC226KR.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2915 (7338 Metric) Kiti vardai 1001-2343-6
1001-2343-6-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo dydžio kodas H Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.125" (3.17mm) funkcijos Military
Gedimo greitis R (0.01%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 900 mOhm
Išsamus aprašymas 22µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2915 (7338 Metric) 900 mOhm Talpa 22µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CWR09JC226KR
CWR09JC226KR
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 22UF 10% 20V 2915