CWR09JC335KB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR09JC335KB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CWR09JC335KB
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 3.3UF 10% 20V 2010
Duomenų lapai: CWR09JC335KB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CWR09JC335KB specifikacijos
Dalies numeris CWR09JC335KB Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 3.3UF 10% 20V 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7038 pcs Duomenų lapas CWR09JC335KB.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Serija Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai 1010-1289
1010-1289-MIL
TAZE335K020CBMB0800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo dydžio kodas E Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.065" (1.65mm) funkcijos Military
Gedimo greitis B (0.1%) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4 Ohm
Išsamus aprašymas 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2010 (5025 Metric) 4 Ohm Talpa 3.3µF