CKC33C224FCGAC7210
KEMETKEMET
CKC33C224FCGAC7210 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CKC33C224FCGAC7210
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas KC-LINK 3640 220NF 500V C0G 1%
Duomenų lapai: CKC33C224FCGAC7210.pdf
  • Pranešimas
CKC33C224FCGAC7210 specifikacijos
Dalies numeris CKC33C224FCGAC7210 Gamintojas KEMET
apibūdinimas KC-LINK 3640 220NF 500V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6782 pcs Duomenų lapas CKC33C224FCGAC7210.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.366" L x 0.402" W (9.30mm x 10.20mm) Serija KC-LINK
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3640 (9110 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.22µF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 3640 (9110 Metric)
Talpa 0.22µF Programos General Purpose