CKC33C224JCGACAUTO
KEMETKEMET
CKC33C224JCGACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CKC33C224JCGACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas KC-LINK 3640 220NF 500V C0G 5% A
Duomenų lapai: CKC33C224JCGACAUTO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CKC33C224JCGACAUTO specifikacijos
Dalies numeris CKC33C224JCGACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas KC-LINK 3640 220NF 500V C0G 5% A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8621 pcs Duomenų lapas CKC33C224JCGACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.366" L x 0.402" W (9.30mm x 10.20mm) Serija KC-LINK
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 3640 (9110 Metric) Kiti vardai 399-18254-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.22µF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 3640 (9110 Metric) Talpa 0.22µF