CA064C153M5RACTU
KEMETKEMET
CA064C153M5RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA064C153M5RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ARRAY 0.015UF 50V X7R 0612
Duomenų lapai: CA064C153M5RACTU.pdf
  • Pranešimas
CA064C153M5RACTU specifikacijos
Dalies numeris CA064C153M5RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ARRAY 0.015UF 50V X7R 0612 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 427891 pcs Duomenų lapas CA064C153M5RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas X7R Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)