CA064C151K5GACTU
KEMETKEMET
CA064C151K5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA064C151K5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ARRAY 150PF 50V NP0 0612
Duomenų lapai: CA064C151K5GACTU.pdf
  • Pranešimas
CA064C151K5GACTU specifikacijos
Dalies numeris CA064C151K5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ARRAY 150PF 50V NP0 0612 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 407937 pcs Duomenų lapas CA064C151K5GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Temperatūros koeficientas C0G, NP0 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)