CA064C104K4RACTU
KEMETKEMET
CA064C104K4RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA064C104K4RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ARRAY 0.1UF 16V X7R 0612
Duomenų lapai: CA064C104K4RACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CA064C104K4RACTU specifikacijos
Dalies numeris CA064C104K4RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ARRAY 0.1UF 16V X7R 0612 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 247903 pcs Duomenų lapas CA064C104K4RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±10%
Temperatūros koeficientas X7R Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija - Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0612 (1632 Metric)
Kiti vardai 399-8243-1 Kondensatorių skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 0.1µF Isolated Capacitor 4 Array 16V X7R 0612 (1632 Metric) Circuit Type Isolated
Talpa 0.1µF