CA064C103K5RACTU
KEMETKEMET
CA064C103K5RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA064C103K5RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ARRAY 10000PF 50V X7R 0612
Duomenų lapai: CA064C103K5RACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CA064C103K5RACTU specifikacijos
Dalies numeris CA064C103K5RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ARRAY 10000PF 50V X7R 0612 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 345796 pcs Duomenų lapas CA064C103K5RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Temperatūros koeficientas X7R Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija - Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0612 (1632 Metric)
Kiti vardai 399-8242-6 Kondensatorių skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 10000pF Isolated Capacitor 4 Array 50V X7R 0612 (1632 Metric) Circuit Type Isolated
Talpa 10000pF