C648C474KDR5TA
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C648C474KDR5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 1KV X7R RADIAL
Duomenų lapai: C648C474KDR5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
C648C474KDR5TA specifikacijos
Dalies numeris C648C474KDR5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 1KV X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7532 pcs Duomenų lapas C648C474KDR5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.571" L x 0.271" W (14.50mm x 6.89mm) Serija Goldmax, 600
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius Formed Leads - Kinked
"Lead Spacing" 0.475" (12.06mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.720" (18.29mm) funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.47µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Talpa 0.47µF Programos General Purpose