C648C472KGR5TA
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C648C472KGR5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL
Duomenų lapai: C648C472KGR5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
C648C472KGR5TA specifikacijos
Dalies numeris C648C472KGR5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 4700PF 2KV X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6247 pcs Duomenų lapas C648C472KGR5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.571" L x 0.271" W (14.50mm x 6.89mm) Serija Goldmax, 600
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius Formed Leads - Kinked
"Lead Spacing" 0.475" (12.06mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.720" (18.29mm) funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Talpa 4700pF Programos General Purpose