C4GAFUD5100AA1J
KEMETKEMET
C4GAFUD5100AA1J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C4GAFUD5100AA1J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 10UF 5% 400VDC AXIAL
Duomenų lapai: 1.C4GAFUD5100AA1J.pdf2.C4GAFUD5100AA1J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C4GAFUD5100AA1J specifikacijos
Dalies numeris C4GAFUD5100AA1J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 10UF 5% 400VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33707 pcs Duomenų lapas 1.C4GAFUD5100AA1J.pdf2.C4GAFUD5100AA1J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.181" Dia x 1.732" L (30.00mm x 44.00mm) Serija C4G
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 399-13877
4GAFUD5100AA1J
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.7 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 10µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial Talpa 10µF