C4GADUD5300AA3J
KEMETKEMET
C4GADUD5300AA3J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C4GADUD5300AA3J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 30UF 5% 250VDC AXIAL
Duomenų lapai: 1.C4GADUD5300AA3J.pdf2.C4GADUD5300AA3J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C4GADUD5300AA3J specifikacijos
Dalies numeris C4GADUD5300AA3J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 30UF 5% 250VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18548 pcs Duomenų lapas 1.C4GADUD5300AA3J.pdf2.C4GADUD5300AA3J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.142" Dia x 2.283" L (29.00mm x 58.00mm) Serija C4G
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 399-13089
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 30µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial Talpa 30µF