C4DENPQ5680A8TK
KEMETKEMET
C4DENPQ5680A8TK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C4DENPQ5680A8TK
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 68UF 10% 1KVDC SCREW
Duomenų lapai: C4DENPQ5680A8TK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
C4DENPQ5680A8TK specifikacijos
Dalies numeris C4DENPQ5680A8TK Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 68UF 10% 1KVDC SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1932 pcs Duomenų lapas C4DENPQ5680A8TK.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas Threaded, Male
Dydis / Matmenys 3.307" Dia (84.00mm) Serija C4DE
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-7584
4DENPQ5680A8TK
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Spacing" 1.772" (45.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 2.598" (66.00mm) funkcijos Low ESL
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.1 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 68µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Talpa 68µF