C4DEIPQ5680A8TK
KEMETKEMET
C4DEIPQ5680A8TK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C4DEIPQ5680A8TK
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 68UF 10% 800VDC SCREW
Duomenų lapai: C4DEIPQ5680A8TK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
C4DEIPQ5680A8TK specifikacijos
Dalies numeris C4DEIPQ5680A8TK Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 68UF 10% 800VDC SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2042 pcs Duomenų lapas C4DEIPQ5680A8TK.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 800V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas Threaded, Male
Dydis / Matmenys 3.307" Dia (84.00mm) Serija C4DE
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-7575
4DEIPQ5680A8TK
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks
"Lead Spacing" 1.772" (45.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 2.598" (66.00mm) funkcijos Low ESL
Išsamus aprašymas 68µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Talpa 68µF