C4BTMBX4500ZALJ
KEMETKEMET
C4BTMBX4500ZALJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C4BTMBX4500ZALJ
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 5UF 5% 850VDC QC TERM
Duomenų lapai: C4BTMBX4500ZALJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
128 pcs
  • Pranešimas
C4BTMBX4500ZALJ specifikacijos
Dalies numeris C4BTMBX4500ZALJ Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 5UF 5% 850VDC QC TERM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10688 pcs Duomenų lapas C4BTMBX4500ZALJ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 850V Įtampos įvertinimas - AC 450V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Screw Terminals
Dydis / Matmenys 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Serija C4BT
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Rectangular Box Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks "Lead Spacing" 1.004" (25.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.772" (45.00mm)
funkcijos - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.2 mOhms
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 5µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
Talpa 5µF Programos DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching