C4BTHBX5100ZALJ
KEMETKEMET
C4BTHBX5100ZALJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C4BTHBX5100ZALJ
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 10UF 5% 600VDC QC TERM
Duomenų lapai: C4BTHBX5100ZALJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C4BTHBX5100ZALJ specifikacijos
Dalies numeris C4BTHBX5100ZALJ Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 10UF 5% 600VDC QC TERM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13115 pcs Duomenų lapas C4BTHBX5100ZALJ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 600V Įtampos įvertinimas - AC 330V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Screw Terminals
Dydis / Matmenys 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Serija C4BT
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Rectangular Box Kiti vardai 399-8850
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
"Lead Spacing" 1.004" (25.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.772" (45.00mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.6 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 10µF Film Capacitor 330V 600V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box Talpa 10µF