C44PKGR6300AASJ
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C44PKGR6300AASJ
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 300UF 5% 1KVDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.C44PKGR6300AASJ.pdf2.C44PKGR6300AASJ.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 755 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 755 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
C44PKGR6300AASJ specifikacijos
Dalies numeris C44PKGR6300AASJ Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 300UF 5% 1KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 755 pcs Duomenų lapas 1.C44PKGR6300AASJ.pdf2.C44PKGR6300AASJ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC 440V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Threaded, Male
Dydis / Matmenys 3.346" Dia (85.00mm) Serija C44P
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-18489
44PKGR6300AASJ
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 1.378" (35.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 9.803" (249.00mm) funkcijos Long Life
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.9 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 300µF Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Talpa 300µF