C44HLGP6100AASJ
KEMETKEMET
C44HLGP6100AASJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C44HLGP6100AASJ
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 100UF 5% 700VDC SCREW
Duomenų lapai: 1.C44HLGP6100AASJ.pdf2.C44HLGP6100AASJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
C44HLGP6100AASJ specifikacijos
Dalies numeris C44HLGP6100AASJ Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 100UF 5% 700VDC SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2349 pcs Duomenų lapas 1.C44HLGP6100AASJ.pdf2.C44HLGP6100AASJ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 700V Įtampos įvertinimas - AC 330V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Threaded, Male
Dydis / Matmenys 2.559" Dia (65.00mm) Serija C44H
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-14231
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 3.937" (100.00mm)
funkcijos Long Life Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 100µF Film Capacitor 330V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Talpa 100µF