C333C511FAG5TA7301
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C333C511FAG5TA7301
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 510PF 250V C0G/NP0 RAD
Duomenų lapai: C333C511FAG5TA7301.pdf
  • Pranešimas
C333C511FAG5TA7301 specifikacijos
Dalies numeris C333C511FAG5TA7301 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 510PF 250V C0G/NP0 RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58179 pcs Duomenų lapas C333C511FAG5TA7301.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.400" (10.16mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 510pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 510pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C333C511FAG5TA
C333C511FAG5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER RAD 510PF 250V C0G 1%