C333C474KAR5TA
KEMETKEMET
C333C474KAR5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C333C474KAR5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 250V X7R RADIAL
Duomenų lapai: C333C474KAR5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
C333C474KAR5TA specifikacijos
Dalies numeris C333C474KAR5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 250V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80873 pcs Duomenų lapas C333C474KAR5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.06mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks Švino stilius Formed Leads - Kinked
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.400" (10.16mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.47µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R Radial
Talpa 0.47µF Programos General Purpose