C330C392GDG5TA7303
KEMETKEMET
C330C392GDG5TA7303 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C330C392GDG5TA7303
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 3900PF 1KV NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C330C392GDG5TA7303.pdf
  • Pranešimas
C330C392GDG5TA7303 specifikacijos
Dalies numeris C330C392GDG5TA7303 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 3900PF 1KV NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73107 pcs Duomenų lapas C330C392GDG5TA7303.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±2%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.200" W (7.62mm x 5.08mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.360" (9.14mm) funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3900pF ±2% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Talpa 3900pF Programos General Purpose