C330C392FAG5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C330C392FAG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 3.9NF 250V C0G 1%
Duomenų lapai: C330C392FAG5TA.pdf
  • Pranešimas
C330C392FAG5TA specifikacijos
Dalies numeris C330C392FAG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 3.9NF 250V C0G 1% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64481 pcs Duomenų lapas C330C392FAG5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.360" (9.14mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3900pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 3900pF