C320C106M3R5TA
KEMETKEMET
C320C106M3R5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C320C106M3R5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 10UF 25V X7R 20%
Duomenų lapai: C320C106M3R5TA.pdf
  • Pranešimas
C320C106M3R5TA specifikacijos
Dalies numeris C320C106M3R5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 10UF 25V X7R 20% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62214 pcs Duomenų lapas C320C106M3R5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.100" (2.54mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.290" (7.36mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R Radial Talpa 10µF