C320C106K3R5TA
KEMETKEMET
C320C106K3R5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C320C106K3R5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 10UF 25V X7R 10%
Duomenų lapai: C320C106K3R5TA.pdf
  • Pranešimas
C320C106K3R5TA specifikacijos
Dalies numeris C320C106K3R5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 10UF 25V X7R 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74617 pcs Duomenų lapas C320C106K3R5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.100" (2.54mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.320" (8.12mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R Radial
Talpa 10µF Programos General Purpose