C3040H683JBGACT050
KEMETKEMET
C3040H683JBGACT050 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C3040H683JBGACT050
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.068UF 630V NP0 3040
Duomenų lapai: C3040H683JBGACT050.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
C3040H683JBGACT050 specifikacijos
Dalies numeris C3040H683JBGACT050 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.068UF 630V NP0 3040 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4023 pcs Duomenų lapas C3040H683JBGACT050.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.299" L x 0.402" W (7.60mm x 10.20mm) Serija HV-HT
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 3040 (7610 Metric) Kiti vardai 399-13517-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, High Voltage, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.068µF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 3040 (7610 Metric)
Talpa 0.068µF Programos General Purpose