C3040C393JDGACAUTO
KEMETKEMET
C3040C393JDGACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C3040C393JDGACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.039UF 1KV C0G/NP0 3040
Duomenų lapai: C3040C393JDGACAUTO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
C3040C393JDGACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C3040C393JDGACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.039UF 1KV C0G/NP0 3040 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7563 pcs Duomenų lapas C3040C393JDGACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.299" L x 0.402" W (7.60mm x 10.20mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 3040 (7610 Metric) Kiti vardai 399-14756-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.039µF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 3040 (7610 Metric) Talpa 0.039µF