C2824H562JGGACT050
KEMETKEMET
C2824H562JGGACT050 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2824H562JGGACT050
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 5600PF 2KV C0G/NP0 2824
Duomenų lapai: C2824H562JGGACT050.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
C2824H562JGGACT050 specifikacijos
Dalies numeris C2824H562JGGACT050 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 5600PF 2KV C0G/NP0 2824 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4999 pcs Duomenų lapas C2824H562JGGACT050.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.240" W (7.10mm x 6.10mm) Serija HV-HT
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2824 (7260 Metric) Kiti vardai 399-13515-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL, High Voltage, High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 5600pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2824 (7260 Metric) Talpa 5600pF