C2824C563JCGACAUTO
KEMETKEMET
C2824C563JCGACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2824C563JCGACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.056UF 500V C0G 2824
Duomenų lapai: C2824C563JCGACAUTO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
600 pcs
900 pcs
  • Pranešimas
C2824C563JCGACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C2824C563JCGACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.056UF 500V C0G 2824 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13312 pcs Duomenų lapas C2824C563JCGACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.240" W (7.10mm x 6.10mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2824 (7260 Metric) Kiti vardai 399-14754-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.056µF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2824 (7260 Metric) Talpa 0.056µF