C276CCF5400LG0J
KEMETKEMET
C276CCF5400LG0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C276CCF5400LG0J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 40UF 5% 470VAC RADIAL
Duomenų lapai: C276CCF5400LG0J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
C276CCF5400LG0J specifikacijos
Dalies numeris C276CCF5400LG0J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 40UF 5% 470VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10583 pcs Duomenų lapas C276CCF5400LG0J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 470V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Wire Leads
Dydis / Matmenys 1.772" Dia (45.00mm) Serija C276
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis, Stud Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 3.839" (97.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP)
Išsamus aprašymas 40µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can Talpa 40µF