C276CCF5300LG0J
KEMETKEMET
C276CCF5300LG0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C276CCF5300LG0J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 30UF 5% 470VAC RADIAL
Duomenų lapai: C276CCF5300LG0J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
C276CCF5300LG0J specifikacijos
Dalies numeris C276CCF5300LG0J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 30UF 5% 470VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14256 pcs Duomenų lapas C276CCF5300LG0J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 470V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Wire Leads
Dydis / Matmenys 1.772" Dia (45.00mm) Serija C276
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 276CCF5300LG0J
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 2.894" (73.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP) Išsamus aprašymas 30µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can
Talpa 30µF Programos Motor Run; Motor Start