C274ACF5120WA0J
KEMETKEMET
C274ACF5120WA0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C274ACF5120WA0J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 12 UF 5% 470 VAC MOTOR
Duomenų lapai: C274ACF5120WA0J.pdf
  • Pranešimas
C274ACF5120WA0J specifikacijos
Dalies numeris C274ACF5120WA0J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 12 UF 5% 470 VAC MOTOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17816 pcs Duomenų lapas C274ACF5120WA0J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 470V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Wire Leads
Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm) Serija C274
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 274ACF5120WA0J
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 2.894" (73.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP) Išsamus aprašymas 12µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can
Talpa 12µF Programos Motor Run; Motor Start