C274ACF5120LF0J
KEMETKEMET
C274ACF5120LF0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C274ACF5120LF0J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 12UF 5% 470VAC
Duomenų lapai: C274ACF5120LF0J.pdf
  • Pranešimas
C274ACF5120LF0J specifikacijos
Dalies numeris C274ACF5120LF0J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 12UF 5% 470VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23744 pcs Duomenų lapas C274ACF5120LF0J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 470V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Wire Leads
Serija C274 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 399-11435 Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis, Stud Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP)
Išsamus aprašymas 12µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can Talpa 12µF