C274AC35350SA0J
KEMETKEMET
C274AC35350SA0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C274AC35350SA0J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 35 UF 5% 470 VAC MOTOR
Duomenų lapai: C274AC35350SA0J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C274AC35350SA0J specifikacijos
Dalies numeris C274AC35350SA0J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 35 UF 5% 470 VAC MOTOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10198 pcs Duomenų lapas C274AC35350SA0J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 470V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dydis / Matmenys 1.969" Dia (50.00mm) Serija C274
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 274AC35350SA0J
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 3.740" (95.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP) Išsamus aprašymas 35µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can
Talpa 35µF Programos Motor Run; Motor Start