C274AC35300AA0J
KEMETKEMET
C274AC35300AA0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C274AC35300AA0J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 30UF 5% 470VAC QC TERM
Duomenų lapai: 1.C274AC35300AA0J.pdf2.C274AC35300AA0J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C274AC35300AA0J specifikacijos
Dalies numeris C274AC35300AA0J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 30UF 5% 470VAC QC TERM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20556 pcs Duomenų lapas 1.C274AC35300AA0J.pdf2.C274AC35300AA0J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 470V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dydis / Matmenys 1.772" Dia (45.00mm) Serija C274
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-11431
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
"Lead Spacing" 0.528" (13.40mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 3.740" (95.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP) Išsamus aprašymas 30µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP) Radial, Can
Talpa 30µF Programos Motor Run; Motor Start