C2220X223JBGACTU
KEMETKEMET
C2220X223JBGACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220X223JBGACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.022UF 630V NP0 2220
Duomenų lapai: C2220X223JBGACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C2220X223JBGACTU specifikacijos
Dalies numeris C2220X223JBGACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.022UF 630V NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92839 pcs Duomenų lapas C2220X223JBGACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija HV FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 399-11234-2
C2220X223JBGAC
C2220X223JBGAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination, High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.022µF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Talpa 0.022µF