C2220X156K5RACTU
KEMETKEMET
C2220X156K5RACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220X156K5RACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 15UF 50V X7R 2220
Duomenų lapai: C2220X156K5RACTU.pdf
  • Pranešimas
C2220X156K5RACTU specifikacijos
Dalies numeris C2220X156K5RACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 15UF 50V X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36076 pcs Duomenų lapas C2220X156K5RACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.100" (2.55mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.232" L x 0.197" W (5.90mm x 5.00mm) Serija FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 399-5532-2
C2220X156K5RAC
C2220X156K5RAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
funkcijos Soft Termination Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 15µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Talpa 15µF