C2220H474J5GACTU
KEMETKEMET
C2220H474J5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220H474J5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 50V C0G/NP0 2220
Duomenų lapai: C2220H474J5GACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C2220H474J5GACTU specifikacijos
Dalies numeris C2220H474J5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 50V C0G/NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3479 pcs Duomenų lapas C2220H474J5GACTU.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 0.47µF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija H RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis Downhole Reitingai -
Polarizacija 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 399-6525-2
C2220H474J5GAC
C2220H474J5GAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo kodas C2220H474J5GACTU Švino stilius 0.093" (2.35mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL, High Temperature
Gedimo greitis - Išplėstas aprašymas 0.47µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas CAP CER 0.47UF 50V C0G/NP0 2220