C2220H333JCGAFT050
KEMETKEMET
C2220H333JCGAFT050 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220H333JCGAFT050
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.033UF 500V NP0 2220
Duomenų lapai: C2220H333JCGAFT050.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
C2220H333JCGAFT050 specifikacijos
Dalies numeris C2220H333JCGAFT050 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.033UF 500V NP0 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1298 pcs Duomenų lapas C2220H333JCGAFT050.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija HV-HT
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 399-13431-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL, High Voltage, High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.033µF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Talpa 0.033µF