C2220C473JDRACTU
KEMETKEMET
C2220C473JDRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220C473JDRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 1KV X7R 2220
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
C2220C473JDRACTU specifikacijos
Dalies numeris C2220C473JDRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 1KV X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64166 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai C2220C473JDRAC
C2220C473JDRAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.047µF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
Talpa 0.047µF Programos General Purpose