C2220C472KGRACTU
KEMETKEMET
C2220C472KGRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C2220C472KGRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 2KV X7R 2220
Duomenų lapai: C2220C472KGRACTU.pdf
  • Pranešimas
C2220C472KGRACTU specifikacijos
Dalies numeris C2220C472KGRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 4700PF 2KV X7R 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51910 pcs Duomenų lapas C2220C472KGRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija C
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric) Kiti vardai 399-7318-2
C2220C472KGRAC
C2220C472KGRAC7800
C2220C472KGRACTU-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4700pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Talpa 4700pF