C20AZGR5220AASK
KEMETKEMET
C20AZGR5220AASK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C20AZGR5220AASK
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 22UF 10% 2.3KVDC SCREW
Duomenų lapai: 1.C20AZGR5220AASK.pdf2.C20AZGR5220AASK.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 697 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 697 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
C20AZGR5220AASK specifikacijos
Dalies numeris C20AZGR5220AASK Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 22UF 10% 2.3KVDC SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 697 pcs Duomenų lapas 1.C20AZGR5220AASK.pdf2.C20AZGR5220AASK.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2300V (2.3kV) Įtampos įvertinimas - AC 1000V (1kV)
Tolerancija ±10% Nutraukimas Threaded, Male
Dydis / Matmenys 2.953" Dia (75.00mm) Serija C20A
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 20AZGR5220AASK
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks "Lead Spacing" 1.378" (35.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 5.866" (149.00mm)
funkcijos Long Life ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2 mOhms
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 22µF Film Capacitor 1000V (1kV) 2300V (2.3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Talpa 22µF Programos 3 Phase, Power Factor Correction (PFC); Commutation; EMI, RFI Suppression