C20ALGR5150AASK
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C20ALGR5150AASK
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 15UF 10% 1.4KVDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.C20ALGR5150AASK.pdf2.C20ALGR5150AASK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
C20ALGR5150AASK specifikacijos
Dalies numeris C20ALGR5150AASK Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 15UF 10% 1.4KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1292 pcs Duomenų lapas 1.C20ALGR5150AASK.pdf2.C20ALGR5150AASK.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1400V (1.4kV) Įtampos įvertinimas - AC 640V
Tolerancija ±10% Nutraukimas Threaded, Male
Dydis / Matmenys 2.559" Dia (65.00mm) Serija C20A
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 20ALGR5150AASK
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 1.102" (28.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 4.685" (119.00mm) funkcijos Long Life
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.5 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 15µF Film Capacitor 640V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Talpa 15µF