C1825X683KFRACTU
KEMETKEMET
C1825X683KFRACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C1825X683KFRACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.068UF 1.5KV X7R 1825
Duomenų lapai: C1825X683KFRACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C1825X683KFRACTU specifikacijos
Dalies numeris C1825X683KFRACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.068UF 1.5KV X7R 1825 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84729 pcs Duomenų lapas C1825X683KFRACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.181" L x 0.252" W (4.60mm x 6.40mm) Serija HV FT-CAP
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1825 (4564 Metric) Kiti vardai 399-10488-2
C1825X683KFRAC
C1825X683KFRAC7800
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination, High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.068µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Talpa 0.068µF